Poděkování od malých hasičů

Text je ponechán bez jazykové úpravy. 

Dobrý den,

rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za exkurzi na výjezdovém stanovišti v Kladně, zejména p. ... za trpělivost s dětmi a perfektní výklad o činnosti ZZS. Děti byly nadšené.

Doufáme, že jsme s dětmi moc nenarušili víkendový program na stanici.

Za kolektiv mladých hasičů Suchdol s pozdravem

 

Poděkování ZOS a říčanské posádce RV

Text je ponechán bez jazykové úpravy.

Dobrý večer,

ráda bych touto cestou poděkovala záchranáři operačního střediska a výjezdové posádce s lékařem, která zasahovala dne 6. 1. 2015 ve 20.40 hod. u mého tatínka na adrese ....

Tatínka rychle a profesionálně zaléčili a předali do nemocnice Říčany.

Prosím o předání poděkování

 

Poděkování benešovské výjezdové skupině

Text je ponechán bez jazykové úpravy.

Chtěla bych aspoň touto písemnou formou srdečně poděkovat záchranné službě, jmenovitě: ...., ...., ...., že z 5. - 6. ledna 2015 mi svou vysoce profesionální péčí zachránili život, neboť jsem v tu dobu prodělala infarkt.

Jsem těmto výše jmenovaným lidem nesmírně vděčná a jsem přesvědčená, že si poděkování nepochybně zaslouží a při té příležitosti bych všem těmto lidem chtěla popřát hodně zdraví a vděčnost dalších pacientů, kteří záchranu potřebují, kéž by takových zdravotníků a lékařů bylo více.

DĚKUJI VÁM

 

Poděkování posádce rychlé lékařské pomoci z Kladna

Text je ponechán bez jazykové úpravy.

Přeji dobrý den

a prosím, o předání tohoto mailu sestřičce ... a MUDr. .... Ty potom poprosím, o transport mého pozdravení k panu řidiči a mladému praktikantovi, s nimiž tehdy v květnu přijeli včas. Věřím, že nakonec všechno dobře dopadne a moje poděkování najde své adresáty.

Vážená sestřičko (mám problémy s titulem, asi jsem to netrefil úplně správně a tak, prosím, odpusťte), vážený pane doktore, vážený pane řidiči, vážený mladý muži, dovolím si připomenout, že se jmenuji ..., je mi 72 let, bydlím v ... a 19.5. t.r. u mne došlo k srdeční zástavě. Přijeli jste včas a tak díky radám po telefonu z vašeho dispečinku, díky práci mé ženy a především díky vašemu rychlému a profesionálnímu zásahu, jakož i díky následné péči na JIP v kladenské nemocnici jsem se doslova vrátil do života. Rád bych, především vám čtyřem, ještě jednou vyjádřil dík za záchranu života, ale jsem trochu na rozpacích, jak se to dělá. Snadno lze poděkovat za drobnou službu, za ztracenou a vrácenou peněženku, ale za život? Fakt nevím co s tím a tak bych vám chtěl alespoň  popřát všechno dobré z celého svého znovunastartovaného srdce.

Jsme stále ještě v adventu a tak vám za sebe i za moji ženu přeji krásné vánoční svátky. Přeji vám i nám, abychom je nenechali jen tak odejít, abychom si dokázali jejich ducha, jejich radost uchovat i do všedních dnů. Prožijte ty požehnané dny v pokoji Božím.

Do nového roku přeji pevné zdraví, pevné zdraví a potom ještě pevné zdraví. Víte jistě líp než já, na jak tenké nitce visí tahle podmínka spokojeného lidského žití. Také štěstí je potřeba popřát. Tak ať k vám přijde pokaždé, kdy ho budete potřebovat. Ať se vám daří v práci, ať dojedete vždycky včas.

Poděkování a přání patří především vám čtyřem, ale myslím přitom i na všechny vaše kolegy ze ZZS a rád bych i jim vyslovil dík za všechny ty, k nimž jste vyjížděli, ošetřovali, zachraňovali, .....  a oni sami se potom z různých důvodů k poděkování nedostali.

Ještě jedna omluva, tentokrát za 87 kg mé tehdejší váhy, s níž jste se museli potýkat na schodišti v paneláku. Šel jsem do sebe, už vážím jen 86 a dál na tom pracuji, neboť člověk nikdy neví a nechtěl bych vám podruhé dělat potíže.

Následující věta už je míněna vážně:

Ať vás chrání Boží dlaň před každým nebezpečím, a když nějaké přijde, ať je překonáte.

S velikou úctou

 

Poděkování záchranáři z kladenské výjezdové skupiny

Text je ponechán bez jazykové úpravy.

Tímto dopisem bych chtěl velmi poděkovat za velmi profesionální, a zároveň vstřícný a empatický přístup záchranáře pana Bc. ..., který byl přivolám dne 14. 1. 2015 s RZS do ... . Zde bydlí matka mé manželky, kterou jsme s manželkou našli se zraněním na čele a pod vlivem alkoholu. Pan Bc. ... byl na místě velmi trpělivý při jednání s pacientkou, i když pacientka nespolupracovala a odmítala ošetření. Pan Bc. ... od matky mé manželky zjistil, co se jí stalo, a proč k tomu došlo. Mě ani mé manželce nic nechtěla říci. Svým jednáním dokázal přesvědčit pacientku ke spolupráci, nechala se od něj ošetřit, a následně souhlasila s dalším ošetřením, které bylo potřeba.

Já s manželkou bychom nejspíše museli její matku převést k ošetření proti její vůli. Panu Bc. ... však po krátké chvíli začala důvěřovat a souhlasila i s převozem do Oblastní nemocnice Kladno. S manželkou velmi oceńujeme a vážíme si přístupu pana Bc. ... . V současné době je již matce mé manželky mnohem lépe a chce se léčit se svým psychickým stavem. Věřím, že k jejímu současnému zdravotnímu zlepšení došlo i díky prvnímu přístupu pana Bc. ..., který dokázal vžít do jejích problémů.

 

 
Call centrum
800 888 155
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
sms: 720 002 655
 

DŮLEŽITÁ ČÍSLA

Policie 158
Záchranná služba 155
Hasiči 150
 

 

KONTAKT

Výhradní kontakty zaručující doručení informací a dokumentů do ZZS Středočeského kraje:

Zdravotnická záchranná služba
Středočeského kraje
Vančurova 1544, Kladno 272 01

 
Ředitelství PO-PÁ 7:00-15:30
Tel: 312 256 601
Fax: 312 256 610
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ID DS: wmjmahj
 
Dokumenty v elektronické podobě příjímáme v těchto formátech: PDF, DOC, XLS do velikosti 10MB